EKSPERTI

PROFESIONALITĀTE UN PIEREDZE

Centra Long Life eskperti vairāku gadu garumā ir apguvuši dažādas mācības un ieguvuši dažādus sertifikātus, kas apliecina ekspertu profesionalitāti un pieredzi. dabas talants un zināšanas ļauj ik dienu palīdzēt cilvēkiem, kas ikdienā saskarās ar dažādiem jautājumiem un problēmām. Centra Long Life eksperti palīdz cilvēkiem attīstīties gan fiziski, gan garīgi.

Karina Jegorova

Centra Long Life vadošā neatkarīgā ezotērikas eksperte

 

Karina ir kluba Long Life sirds un dvēsele. Daudzus gadus Karina iekšēji gatavojās un gāja mācekļa ceļu līdz beidzot sapnis par centra atvēršanu piepildījās. Kopš jaunības gadiem viņa ir veltījusi sevi rūpēm par cilvēkiem, to atbrīvošanai no slimībām un ciešanām.

Karina sāka savas gaitas kā ātrās palīdzības ārste. Jau toreiz izpaudās viņas īpašās spējas. Būdama pavisam jauna speciāliste, Karina ierindojās labāko diagnostu starpā, viņas uzstādītās diagnozes praktiski vienmēr simtsprocentīgi apstiprinājās stacionārā.

Karina Centrā Ling Life pasniedz Reģenerācijas-meditācijas prakses un sniedz konsultācijas dažādos jautājumos. 

Igors Gultajevs

Centra Long Life ezotērikas eksperts

 

"Spēja dziedināt ar lūgšanas palīdzību manā ģimenē tiek pārmantota".

Pirms Igors satikās ar Karinu Jegorovu, viņa dzīve bija parasta, ne ar ko neizcēlās, viņš nodarbojās ar biznesu. Nejauši pierakstoties pie Karinas kā ekstrasensa, no cilvēka, ar kuru viņš satikās pirmo reizi savā mūžā, negaidīti saņēma atbildes uz saviem jautājumiem, vēl vairāk, arī ieteikumus.

Igors Centrā Long Life pasniedz CIGUN nodarbības, kā arī veic auras fotoattēlus un skaidro tos. Palīdz arī rast atbildes uz jautājumiem ar Tarot kārtīm.

Please reload

08_big
10_big
  • Grey Facebook Icon

© 2016 by CENTRE LONG LIFE

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now