2017.gads - Ugunīgā gaiļa gads. Pārmaiņas it visā."Likumīgi iestājies savā spēkā Ugunīgā Gaiļa gads. Gailis – cēls putns, tādēļ gads mums atnesīs daudz pārmaiņu. Pārmaiņas būs it visā: kā personīgajā dzīvē, tā darbā, biznesā, kā arī būs iespējams uzlabot savu stāvokli finanšu un sociālajā aspektā. Viss noritēs diezgan ātri. Tādēļ nepieciešams uzticēties savai intuīcijai. Šajā gadā iespējams satikt savu cilvēku, satikt jaunu mīlestību, izveidot brīnišķīgas attiecības uz visu atlikušo dzīvi. Taču vispirms – nepieciešams saprast sevi. Saprast, ko Jūs vēlaties privātajās attiecībās, un, protams, izbeigt iepriekšējās attiecības, un izbeigt to, kas bija kā traucēklis jaunas, labākas dzīves radīšanai.

Dzīve – tas ir kā brīnišķīgs dārzs, kam nepieciešams izglītots dārznieks.

Tā kā – pacentieties sevi izzināt labāk, bet galvenais – nebaidieties no pārmaiņām." Tā Karina Jegorova, ārsts, bioenergo-terapeits, gaišreģe, psihologs, meistars autorpraksei reģenerācijā, parapsihologs un ezotērikas centra „Long Life” (Rīgā) galvenais eksperts.


Šajā gadā nepieciešams sekot līdzi savai veselībai. Būs (un tas jau notiek) strauja spiediena maiņa un notiks elektro-magnētiskā starojuma lēcieni, kas novedīs pie nopietnām veselības problēmām. Un jo īpaši – cilvēkiem, kam ir sirds-asinsvadu slimības.

Daudzi var doties uz viņpasauli. Tādēļ – kontrolējiet savu stāvokli, pārbaudiet savu veselību, izvairieties no stresa un pārlieku noguruma.


Tāpat, ir vērts pievērst uzmanību savai emocionāli-psihiskajai veselībai. Elektro-magnētisko impulsu straujās izmaiņas var novest līdz depresīviem stāvokļiem un depresijām. Un tas, savukārt, ir ļoti postoši jebkura cilvēka dzīvei. Tādēļ arī nepieciešams saglabāt savu imunitāti. Imūndeficīta stāvoklis bieži noved pie smagiem sarežģījumiem un onkoloģiskām saslimšanām.

Šajā gadā iespējams paaugstināsies traumatisms, īpaši – bērniem.


Kā jau rakstīju, viss noritēs ātri. Jūs varat zaudēt darbu un atrast jaunu, starp citu – daudz labāku. Jūs varat saņemt paaugstinājumu karjerā. Un ir liela varbūtība uzlabot savu materiālo stāvokli līdz pat mantojuma saņemšanai. Tādēļ iesaku izrādīt iniciatīvu it visā. Interesanti, ka šajā gadā dzimušie bērni būs īpaši apdāvināti un talantīgi.


Daudziem vasara un rudens kļūs par periodu, kad dzīve mainās uz labo pusi.

Ugunīgā Gaiļa gadā daudziem būs vēlme ceļot, bet kādam pat vēlme mainīt dzīves vietu. Nepieciešams vien pareizi izvēlēties tam laiku, īpaši ceļojumiem. Tam labvēlīgs laiks ir no maija līdz septembrim, izņēmums ir jūlija vidus (no 10. līdz 20.). Oktobris un novembris ir neitrālie mēneši, un ceļot var, nepieciešams vien izvēlēties pareizo virzienu; nelabvēlīgi virzieni ir, piemēram, Taizeme, dēļ iespējamām kataklizmām šajā reģionā, kas var būt kā politiskās, tā arī ekonomikas un dabas. Tāpat arī vairākas Eiropas valstis būs nevēlamas tūristiem (Vācija, Polija, Čehija).


Tāpat, 2017.gada vasarā, ir iespējami ļoti stipri saules starojumi. Tādēļ izvairieties būt ilgstoši atklātā saulē. Pārāk tumšs iedegums var novest līdz onkoloģijai, asins un ādas, krūšu dziedzeru slimībām – kā sievietēm, tā arī vīriešiem.


Kopumā visā notiks izmaiņas un jau uz novembri daudzi Jūs uztraucošie jautājumi un dzīves situācijas bus normā, tā kā nākamais Jaunais gads mūs sagaidīs daudz mierīgāk.

Nekad nezaudējiet cerību, uzkrājiet spēkus saviem ievērojamākajiem sasniegumiem un viss būs jo īpaši teicami!


Panākumus, veiksmi un mīlestību jums visiem!