Vai krāsām, ko nēsājam, ir nozīme?


Katru nedēļu publicējam informāciju par krāsām, kuras iesakām nēsāt ik dienu. Kādēļ un ko tas mums dod, uzzini šajā īsajā, bet kodolīgajā rakstā.

Pasaulē ir daudz un dažādu krāsu un nokrāsu, taču mēs izvēlamies tās, kas mums patīk, tās, kas mums piestāv. Bet kādēļ gan patīk? Tādēļ, ka katra krāsa – tā ir gan īpaša vibrācija, gan fizisks garums elektromagnētiskajam starojumam noteiktā diapazonā.

Pastāv aukstās un siltās krāsas, un to milzums nokrāsu. Katru dienu kaut kas mums apkārt mainās: tā ir gan daba, gan diennakts laiks, gan laikapstākļi.. Un mūsu pašsajūta ir ļoti atkarīga no tā, un līdz ar to – arī dzīves kvalitāte. Ja cilvēks pēc krāsām sakrīt ar Visuma vibrācijām – viņš ir laimīgs un veiksmīgs it visā. Viņam rodas spēks sasniegt sev vēlamo. Ja ne – viss otrādi! Viņu bieži vien pat nemana – cilveks ir, taču viņu neredz! Tādēļ, pareizi izvēlēta krāsa palīdz uzlabot visas dzīves kvalitātes.

Mana informācija par krāsām katrai dienai palīdz izskatīties perfekti, skaisti, spilgti. Sajust sevi pārliecinātu, draudzīgu un priecīgu.

Individuālās konsultācijās iespējams saņemt informāciju par gada, mēneša, dienas krāsu.

Vēlaties būt veiksmīgi, skaisti – pierakstieties uz manām konsultācijām.

Seko krāsām sadaļā ŠEIT

В мире много различных цветов и их оттенков, однако, мы выбираем то, что нам нравится, то, что нам подходит. А почему нравится? Потому, что каждый цвет – это и особая вибрация, и различная длина электромагнитного излучения оптического диапазона.

Существуют холодные и теплые цвета, и их множество оттенков. Каждый день что-то меняется вокруг нас: это и природа, и время суток, и погода… И наши ощущения сильно зависят от этого, а значит зависит и качество жизни. Если человек по цвету совпадает с вибрациями Вселенной – он счастлив и успешен во всем. У него появляются силы добиться желаемого. Если нет, то все наоборот! Его зачастую даже просто не замечают – человек есть, а его не видят! Поэтому правильно выбранный цвет помогает улучшить все параметры жизни.

Моя информация по цветам каждого дня помогает выглядеть перфектно, красиво, ярко. Чувствовать себя уверенно, дружелюбно и радостно. На индивидуальной консультации можно получить информацию о цвете года, месяца, недели.

Хотите быть успешнее, красивее – записывайтесь на мои консультации.